IP kamerové sytémy

Co je to IP kamera?
IP kamera nebo jakýkoli další IP prvek je zařízení, které lze připojit do „počítačové“ sítě. V základu rozlišujeme kabelové a bezdrátové IP prvky.

Proč zvolit IP řešení?
Vývoj IP technologie má v oblasti vývoje kamerových systémů jednoznačnou prioritu. Proti analogovému řešení nabízí větší rozlišení obrazu, rozmanité možnosti zpracování a ukládání dat a široký výběr z typů od různých výrobců. například:

Standardní BOX kamery určené pro vnitřní aplikace nebo k instalaci do venkovních kamerových krytů. Ve spojení s kvalitním objektivem dosahují výtečných obrazových výsledků i při zhoršených světelných podmínkách.

IP_cam_1

 

 

 

 

 

 

Kamery s IR přísvitem jsou dle typu navrženy do vnitřního nebo venkovního prostředí. Všechny typy s integrovaným objektivem, možnost výběru z pevného nebo varifokálního objektivu. S integrovaným infrapřísvitem je možné pokrýt až 30 m prostoru před kamerou.

 

IP_cam_2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vnitřní a venkovní kamery v provedení DOME nabídnou opět velký výběr typů s integrovaným pevným nebo varifokálním objektivem, možností infrapřísvitu nebo antivandal provedení. Svým nenápadným vzhledem se instalují především do míst, kde nebudí velkou pozornost.

 

IP_cam_3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vnitřní a venkovní PTZ polohovatelné kamery jsou určeny především do větších aplikací, svými vlastnostmi se instalují na sledování rozlehlých prostor především díky možnosti otáčení, naklápění a zoomu kamery. Dále např. umožňují automatický pohyb až na 256 uložených pozic a několik na sobě nezávislých tras.

IP_cam_4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všechny typy IP kamer jsou určeny pro připojení do datové infrastruktury, zabudovaný webserver umožňuje kamery konfigurovat a prohlížet pomocí web prohlížeče nebo přiloženého sw, který je součásti dodávky

.